Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDudek zwycięzcą Grand Prix Słowenii!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-09-08 23:49

Znakomity występ Patryka Dudka w rozgrywanej dziś rundzie Grand Prix w słoweńskim Krsko! Zielonogórzanin kapitalnie rozegrał fazę finałową, stając na najwyższym stopniu podium!

„Duzers” już w fazie zasadniczej jechał dobre zawody, zdobywając 10 punktów i pewnie wjeżdżając do półfinału. Tam nie dał rywalom żadnych szans, popisując się atomowym startem, który dał mu zdecydowany awans do finału zawodów. Znakomity moment startowy Dudek zanotował także w ostatnim biegu dnia, dzięki czemu błyskawicznie pomknął na prowadzenie, którego nie oddał do samej mety. Zielonogórzanin z 16 „oczkami” zwyciężył zatem Speedway Grand Prix Słowenii.

Po tym świetnym występie Dudek plasuje się na 5. lokacie w klasyfikacji generalnej cyklu SGP, mając na koncie 84 punkty i zaledwie 4-punktową stratę do trzeciego Macieja Janowskiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności