Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPatryk Dudek złamał rękę! (AKTUALIZACJA)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-09-11 23:52

Fatalnie zakończył się dla Patryka Dudka rozgrywany dziś półfinał szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla a Vastervik Speedway. Reprezentant Falubazu zanotował groźny upadek, po którym został odwieziony do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w 11. wyścigu. Wtedy to Patryk Dudek nie opanował motocykla i wpadł na tylne koło Petera Ljunga. Jak podaje portal falubaz.com, zielonogórzanin złamał prawą rękę, wobec czego szybko został przetransportowany do szpitala.

Więcej informacji przekazał za pośrednictwem Twittera Krystian Plech, menadżer zawodnika.

Takie doniesienia stawiają Falubaz Zielona Góra przed meczami barażowymi w trudnej sytuacji. Dudek jest niekwestionowanym liderem zielonogórskiej ekipy, zatem jego brak z pewnością będzie sporym osłabieniem. Może się także okazać, że zaprzepaszczona została szansa na medal „Duzersa” w cyklu Speedway Grand Prix.

AKTUALIZACJA 12.09.2018: Patryk Dudek dopiero dzisiaj przeszedł prześwietlenie w zielonogórskim szpitalu, które potwierdziło wcześniejsze doniesienia. Jak poinformował portal Falubazu Zielona Góra, „Duzers” doznał złamania kości ramiennej.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności