Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDo Słubic po trzy punkty

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-09-14 17:11

7. kolejka lubuskiej IV ligi zbliża się wielkimi krokami. W jej ramach TS Masterchem Przylep wybierze się w sobotę do Słubic, gdzie zagra z beniaminkiem rozgrywek, miejscową Polonią.

Sobotni rywal TS-u fatalnie rozpoczął obecny sezon. Słubiczanie w dotychczasowych sześciu kolejkach zdobyli zaledwie 1 punkt, dzięki remisowi 1:1 z Koroną Kożuchów. We wszystkich pozostałych spotkaniach Polonia poległa, choć jej rywalami nie były drużyny z czołówki ligowego zestawienia. Taki bilans sprawia, że obecnie beniaminek ze Słubic zamyka tabelę IV ligi.

Przypomnijmy, że ekipa z zielonogórskiego Przylepu od kilku kolejek nieprzerwanie zajmuje fotel wicelidera. Podopieczni Tadeusza Makowskiego notują serię pięciu zwycięstw z rzędu, a jedynym ich potknięciem był remis na inaugurację z Tęczą Krosno Odrzańskie. TS Masterchem jest ponadto jedną z dwóch (obok Falubazu) drużyn, które nie zanotowały jeszcze porażki w trwających rozgrywkach lubuskiej IV ligi.

Nie ulega zatem wątpliwości, że faworytem sobotniego pojedynku będzie ekipa z Winnego Grodu. Każdy wynik, inny niż zwycięstwo przyjezdnych, będzie z pewnością niespodzianką. Czy słabego dotąd beniaminka będzie stać na sprawienie jej wiceliderowi tabeli?

IV liga, 7. kolejka: Polonia Słubice – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 15.09.2018, godzina 16:00
Miejsce: Stadion SOSiR, ul. Sportowa 1, Słubice.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności