Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDudek i Protasiewicz zostają w Falubazie!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-09-20 12:39

Dzisiejsza konferencja prasowa zorganizowana przez Falubaz Zielona Góra rozwiała wątpliwości dotyczące przynależności klubowej Patryka Dudka i Piotra Protasiewicza. Obaj zawodnicy pozostaną w Winnym Grodzie, bez względu na to, czy Falubazowi uda się utrzymać w elicie, czy nie!

Dziś o godzinie 12:00 rozpoczęła się konferencja prasowa Falubazu z udziałem prezesa Adama Golińskiego, prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego oraz Patryka Dudka i Piotra Protasiewicza. I to właśnie ostatniej dwójki dotyczyła najważniejsza informacja dzisiejszego dnia.

Patryk Dudek zdecydował się pozostać w Falubazie na kolejne 3 lata. „Duzers” stwierdził na konferencji, że będzie jeździł w Winnym Grodzie, bez względu na to, na którym poziomie ligowym będzie w przyszłym sezonie występował zielonogórski klub. Ponadto spekulacje dotyczące swojego domniemanego odejścia uciął Piotr Protasiewicz. Były kapitan Falubazu również nie zamierza zmieniać barw klubowych, chcąc wypełnić obowiązujący do 2020 roku kontrakt.

Na konferencji prasowej została także poruszona kwestia budowy w Zielonej Górze minitoru oraz dalszego remontu stadionu przy ulicy Wrocławskiej, jednak na konkrety musimy jeszcze trochę poczekać. Ponadto prezydent Janusz Kubicki zadeklarował dalsze wsparcie klubu przez miasto w kolejnym sezonie.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności