Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFazę finałową czas zacząć!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2018-09-21 12:52

W najbliższy weekend rozpocznie się decydująca faza I ligi rugby! Przed zawodnikami zielonogórskiej Watahy trudne zadanie, bowiem na pierwszy ogień wybiorą się do zwycięzcy rundy zasadniczej, Sparty Jarocin.

Rugbyści z Grodu Bachusa przystępują do fazy finałowej z 3. miejsca, co daje im udział w grupie mistrzowskiej, w której rozstrzygnie się walka o baraż, dający możliwość awansu do Ekstraligi. Zielonogórzanie mają na swoim koncie sześć zwycięstw oraz cztery porażki, w tym aż trzy z nich w ostatnich trzech kolejkach.

Sobotni rywal Watahy zanotował w tym sezonie zaledwie dwa potknięcia. Jedno z nich miało miejsce w Zielonej Górze, gdzie „Dziki” ograły Spartę 31:26, przez większość spotkania prowadząc dość wyraźnie. Wówczas dopiero w końcówce mecz gości stać było na zryw, przez który zielonogórzanie nie mogli być spokojni o wynik.

Rewanżowy pojedynek pomiędzy Spartą a Watahą nie był już dla zielonogórzan tak szczęśliwy. Na zakończenie rundy wiosennej zostali oni zmiażdżeni przez jarocinian, nie zdobywając na boisku rywala ani jednego punktu. Wynik brzmiał wtedy 63:0, o czym „Dziki” muszą teraz zapomnieć i z czystymi głowami zaatakować lidera na jego terenie.

I liga, 11. kolejka: Sparta Jarocin – Wataha RC Zielona Góra
Data: 22.09.2018, godzina 16:00
Miejsce: Jarocin Sport, ul. Maratońska, Jarocin.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności