Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKibice Falubazu przejmą ulice! W niedzielę Falubazowy Rajd Rowerowy (AKTUALIZACJA)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[INNE]
2018-09-22 20:55

W niedzielę, 23. września odbędzie się III Falubazowy Rajd Rowerowy. Żużlowcy Falubazu wraz z kibicami wspólnie udadzą się na przejażdżkę zielonogórskimi ulicami.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

To już trzecia edycja rowerowego rajdu organizowanego przez Falubaz Zielona Góra. W poprzednich latach zielonogórscy kibice tłumnie stawili się na starcie, zatem i tym razem możemy liczyć na wysoką frekwencję. Dla uczestników rajdu organizatorzy przygotowali okolicznościowe medale oraz ciepły posiłek

Jako ciekawostkę warto podać, że żużlowcy Falubazu pojadą w rajdzie na pojazdach Zielonogórskiego Roweru Miejskiego.

Trasa 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego:
Stadion MOSiR – Sulechowska – Wyspiańskiego – Chrobrego – Bohaterów Westerplatte – Wojska Polskiego – Dąbrówki – Łużycka – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Dąbrówki – Długa – Konstytucji 3 Maja – Wrocławska – Podgórna – Lwowska – Wrocławska – Stadion Żużlowy

Start rajdu wyznaczono na godzinę 13:00. Udział w nim wezmą także nasi redaktorzy, zatem widzimy się w niedzielę na stadionie MOSiR-u przy Sulechowskiej!

AKTUALIZACJA 23.09.2018: Z powodu niekorzystnych prognoz pogody, dzisiejszy rajd został niestety odwołany. Jego wstępny nowy termin wyznaczono na 13. października.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności