Pucharowy rewanż TS-u

2018-09-25 22:17

TS Masterchem Przylep wciąż niepokonany w okręgowym Pucharze Polski! Dziś piłkarze z zielonogórskiego Przylepu wyeliminowali na wyjeździe Carinę Gubin, pokonując ją 3:0.

Zielonogórzanie do Gubina jechali z chęcią rewanżu na Carinie za sobotnią porażkę w ramach 8. kolejki IV ligi. I trzeba przyznać, że cel został osiągnięty. Podopieczni Tadeusza Makowskiego na prowadzenie wyszli w 27. minucie, kiedy samobójcze trafienie zanotował jeden z miejscowych.

Wynik został przez piłkarzy z Winnego Grodu poprawiony już na początku drugiej połowy. W 47. minucie Piotr Piwowarski wykorzystał podanie Pawła Dzikowicza i umieścił piłkę w siatce Cariny. Ostatniego gola dnia pół godziny później zdobył wspomniany Dzikowicz, ustalając końcowy rezultat na 3:0 na korzyść TS-u.

Dzięki temu zwycięstwu ekipa z Przylepu pomyślnie przeszła przez okręgowy szczebel Pucharu Polski i zapewniła sobie udział w rozgrywkach wojewódzkich.

Okręgowy Puchar Polski, 4. runda: Carina Gubin – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 0:3 (0:1)