Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPucharowy rewanż TS-u

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-09-25 22:17

TS Masterchem Przylep wciąż niepokonany w okręgowym Pucharze Polski! Dziś piłkarze z zielonogórskiego Przylepu wyeliminowali na wyjeździe Carinę Gubin, pokonując ją 3:0.

Zielonogórzanie do Gubina jechali z chęcią rewanżu na Carinie za sobotnią porażkę w ramach 8. kolejki IV ligi. I trzeba przyznać, że cel został osiągnięty. Podopieczni Tadeusza Makowskiego na prowadzenie wyszli w 27. minucie, kiedy samobójcze trafienie zanotował jeden z miejscowych.

Wynik został przez piłkarzy z Winnego Grodu poprawiony już na początku drugiej połowy. W 47. minucie Piotr Piwowarski wykorzystał podanie Pawła Dzikowicza i umieścił piłkę w siatce Cariny. Ostatniego gola dnia pół godziny później zdobył wspomniany Dzikowicz, ustalając końcowy rezultat na 3:0 na korzyść TS-u.

Dzięki temu zwycięstwu ekipa z Przylepu pomyślnie przeszła przez okręgowy szczebel Pucharu Polski i zapewniła sobie udział w rozgrywkach wojewódzkich.

Okręgowy Puchar Polski, 4. runda: Carina Gubin – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 0:3 (0:1)

Komentarze

Fan dnia 2018-09-26 10:35 napisał(a):
Gratulacje dla zespołu wrócili na właściwe tory!!!

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności