Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ„Dziki” nie dały rady Arce

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2018-09-29 17:28

Fatalna seria porażek niestety wciąż trwa. Wataha RC Zielona Góra przegrała kolejny z rzędu mecz w I lidze rugby. Tym razem w drugiej kolejce fazy finałowej zielonogórzanie polegli u siebie z Arką Rumia 12:26.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zielonogórzanie kontakt z rywalem utrzymywali właściwie tylko na początku spotkania. Choć jako pierwsi na prowadzenie wyszli rumianie, rugbyści z Grodu Bachusa szybko odpowiedzieli przyłożeniem i podwyższeniem Patryka Dzioka.

Później już znacznie lepiej wiodło się przyjezdnym. Arka przed przerwą zdołała wyprowadzić jeszcze dwa ciosy, podczas gdy Wataha notowała dużą liczbę strat.

Z kolei w drugiej odsłonie przez długi czas nie oglądaliśmy żadnych przyłożeń. Dopiero w końcówce goście odskoczyli zielonogórzanom aż na 19 punktów przewagi. Chwilę po tym Oskar Dziok zdołał jeszcze nieznacznie zmniejszyć rozmiary porażki. Końcowy wynik brzmiał jednak 12:26 na korzyść Arki.

Za tydzień „Dziki” pauzują. Następny występ zielonogórskich rugbystów czeka 13. października. Wówczas na własnym stadionie zmierzą się ze Spartą Jarocin.

I liga, 12. kolejka: Wataha RC Zielona Góra – Arka Rumia 12:26 (7:19)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności