Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Patryk Dudek zakończył sezon! „DuZers” nie pojedzie w Rybniku

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-10-02 12:32

Portal falubaz.com poinformował dziś, że podjęta została decyzja co do występu Patryka Dudka w niedzielnym rewanżowym barażu o PGE Ekstraligę w Rybniku. Zawodnik po konsultacji z lekarzem postanowił zakończyć sezon.

Jak informuje portal Falubazu Zielona Góra, wczorajsze badania wykazały, że stan kontuzjowanej ręki poprawia się, lecz wciąż nie pozwala na bezpieczną jazdę na motocyklu. Oznacza to, że Dudek nie wystąpi ani w sobotniej rundzie Grand Prix, ani w niedzielnym barażu.

Niestety sezon dla Patryka się zakończył. Zabrakło czasu, żeby kość się zregenerowała, a Patryk zdążył się objechać przed zawodami. Ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, żeby Patryk wrócił jak najszybciej na tor. Stąd operacja w Barcelonia, a następnie bardzo intensywna rehabilitacja – powiedział na łamach falubaz.com manager „DuZersa”, Krystian Plech.

Zapowiada się zatem, że w niedzielę w Rybniku trener Adam Skórnicki znów zastosuje zastępstwo zawodnika.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć