Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRozpędzony lider zagra na trudnym terenie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-10-05 15:50

Zbliża się 10. kolejka lubuskiej IV ligi! W sobotę Falubaz Gran-Bud Zielona Góra uda się do Zbąszynka, gdzie zmierzy się z groźną ZAP Syreną.

Sobotni rywal piłkarskiego Falubazu to solidny ligowiec. Obecnie plasuje się on na 9. lokacie z dorobkiem 12 punktów, jednak nie oddaje to pełni możliwości drużyny ze Zbąszynka. Syrena w trwających rozgrywkach tylko raz poległa na własnym terenie. W połowie sierpnia zbąszynianie ulegli u siebie aktualnemu wiceliderowi tabeli, Tęczy Homanit Krosno Odrzańskie, 3:5.

Syrena punkty traci głównie w starciach wyjazdowych, w których do tej pory zainkasowała zaledwie 2 „oczka”. Oznacza to, że lwią część jej zdobyczy stanowią właśnie mecze domowe, zatem przed Falubazem trudne zadanie.

Lider powinien jednak stanąć na jego wysokości, tak samo jak przed tygodniem w derbowym pojedynku z TS-em Masterchem Przylep. Wówczas żółto-biało-zieloni zwyciężyli aż 10:0, pokazując tym samym, że są niezwykle rozpędzeni, a minimalna porażka w Pucharze Polski tylko dodała im energii. Czy zielonogórzanom uda się wywieźć zwycięstwo z trudnego terenu?

IV liga, 10. kolejka: ZAP Syrena Zbąszynek – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra
Data: 06.10.2018, godzina 15:00
Miejsce: Stadion OSiR, ul. Sportowa 2, Zbąszynek.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności