Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘEcha odejścia Grzegorza Zengoty

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-10-11 22:12

Falubaz Zielona Góra oficjalnie poinformował dziś, że nie przedłuży kontraktu z Grzegorzem Zengotą. Informacja wywołała wśród kibiców sporo kontrowersji.

Zielonogórski klub opublikował dziś na portalu falubaz.com informację, iż zarząd kilkukrotnie spotykał się z Grzegorzem Zengotą w sprawie przedłużenia kontraktu, jednak nie doszło do porozumienia. Parę godzin później rzecznik Falubazu, Marcin Grygier, powiedział za pośrednictwem klubowej strony internetowej, że wymagania finansowe „Zengiego” były zbyt wysokie. Sam zawodnik tę wypowiedź skomentował jedynie w krótkim wpisie na Facebooku.

Większość kibiców w licznych komentarzach staje po stronie zawodnika. Fani wytykają klubowi, iż ten jeszcze przed rokiem chciał opierać skład na wychowankach, a teraz rezygnuje z usług jednego z nich na rzecz (według nieoficjalnych pogłosek) Nickiego Pedersena i Martina Vaculika.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności