Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMichael Jepsen Jensen pozostaje w Falubazie!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-10-12 13:04

Niewiele czasu minęło od zakończenia sezonu ligowego w wykonaniu Falubazu Zielona Góra, a już powoli krystalizuje się skład zielonogórskiej ekipy na rok 2019. Dziś klub potwierdził podpisanie nowego kontraktu z Michaelem Jepsenem Jensenem.

Duńczyk w niewielu klubach w Polsce potrafił zagrzać na dłużej miejsce. Teraz ma jednak za sobą świetny sezon, podczas którego wielokrotnie był ważnym ogniwem Falubazu. Naturalne wydaje się więc przedłużenie współpracy z Jensenem na kolejny rok. O takiej decyzji poinformował dziś zielonogórski klub.

– Z dużą radością informuję, że zdecydowałem reprezentować Falubaz Zielona Góra w sezonie 2019. Ten sezon był dla mnie bardzo ważny. Zrobiłem duży krok naprzód, a wsparcie i zaufanie ze strony klubu bardzo mi w tym pomogły. Przede mną kolejne wyzwania i wierzę, że dzięki jeździe w Zielonej Górze, uda mi się je zrealizować. Bardzo dziękuję całemu klubowi, miastu i przede wszystkim kibicom za rok 2018. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu – powiedział duński żużlowiec w rozmowie z portalem falubaz.com.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności