Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZielonogórscy futboliści zagrają w elicie!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2018-10-15 16:05

KFA Wataha Zielona Góra poinformował dziś, że dostał zaproszenie do uczestnictwa w LFA1 w następnym sezonie futbolu amerykańskiego.

„Wilki” w minionych rozgrywkach nie zdołały wywalczyć awansu do elity. W finale Ligi Futbolu Amerykańskiego 2 poległy z Towers Opole, co stanowiło ich jedyną, ale jakże istotną, porażkę w sezonie.

Teraz jednak Wataha staje przed szansą na przeskoczenie poziom wyżej, bowiem zielonogórski zespół dostał od organizatorów propozycję dołączenia do LFA1. Liga doceniła „dotychczasowy poziom sportowy” klubu oraz „olbrzymi potencjał organizacyjny i infrastrukturę sportową w Zielonej Górze”. Oznacza to zatem, że w przyszłym roku zielonogórscy futboliści znajdą się w gronie najlepszych drużyn w naszym kraju.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności