Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPunkty potrzebne od zaraz!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-02-10 11:59

Kolejne spotkanie w ramach II ligi czeka dziś zielonogórskich siatkarzy. Przed nimi trudne zadanie, bowiem do Zielonej Góry przyjedzie wicelider rozgrywek, SPS Chrobry Głogów. Dlatego też na parkiecie zobaczymy dziś trenera AZS-u, Wiktora Zasowskiego!

Zielonogórzanie są w trudnej sytuacji w tabeli. Cały czas okupują strefę spadkową, a ich strata do będącego na bezpiecznej pozycji Besteru Bielawa wynosi 4 „oczka”. Dlatego każdy punkt może się okazać niezwykle cenny.

O zdobycz w starciu z Chrobrym będzie jednak ciężko. Głogowianie są wiceliderami II ligi, choć ich przewaga nad sąsiadami z dołu nie jest imponująca. W dalszym ciągu jest to czołowa drużyna rozgrywek, która będzie zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia.

AZS i Chrobry mierzyli się już w tym sezonie. W listopadzie w Głogowie ówcześni gospodarze dość gładko wygrali w stosunku 3:0 (25:22, 25:18, 25:19).

Taki stan rzeczy zmusił trenera Zasowskiego do podjęcia działań. Szkoleniowiec Akademików zadacydował o powrocie na parkiet i dziś wystąpi w roli libero. Czy pomoże to biało-zielonym w zdobyciu punktów z wyżej sklasyfikowanym rywalem?

19. kolejka II ligi: AZS Uniwersytet Zielonogórski – SPS Chrobry Głogów
Data: 10.02.2018, godzina 19:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności