Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSiatkarze jadą do Lęborka. Czy przywiozą z Pomorza punkty?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-10-26 23:19

Po tygodniu przerwy zielonogórscy siatkarze wracają na ligowe parkiety. Tym razem przyjedzie im w Lęborku zmierzyć się z tamtejszym Treflem.

Sobotnie starcie z pewnością nie będzie dla AZS-u łatwe. Drużyna z Lęborka w czterech rozegranych dotychczas meczach poległa jedynie raz – przed tygodniem w Międzyrzeczu z miejscowym Orłem. Sprawia to, że Trefl plasuje się obecnie na najniższym stopniu ligowego podium.

Lęborczanie wcale nie gorzej radzili sobie w poprzednich rozgrywkach. Wówczas zwyciężyli fazę zasadniczą, jednak swój udział w play-offach zakończyli już na 2. rundzie, dość wyraźnie przegrywając z Wilkami Wilczyn.

Przypomnijmy, że zielonogórski AZS nie zanotował jeszcze w tym sezonie żadnego zwycięstwa. Akademicy rozegrali dotąd trzy spotkania, w których zdobyli łącznie 1 „oczko”. Jest to najmniejszy dorobek punktowy w grupie pierwszej II ligi, zatem ekipa z Winnego Grodu okupuje obecnie ostatnią lokatę w tabeli. Czy zmieni się to po sobotnim pojedynku?

II liga, 5. kolejka: Trefl Lębork – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 27.10.2018, godzina 17:00
Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa przy SP nr 7, ul. Skargi 52, Lębork.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności