Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLider nie zawiódł. Falubaz gromi Sprotavię

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-10-27 22:52

Falubaz Gran-Bud Zielona Góra rozgromił dziś ostatnią w tabeli Sprotavię Szprotawa. Żółto-biało-zieloni zwyciężyli na własnym boisku 5:0.

Ekipa z Winnego Grodu wyraźnie dominowała dziś na murawie. Zielonogórzanie przez znakomitą większość czasu utrzymywali się przy piłce, dzięki czemu dochodzili do licznych sytuacji bramkowych. Pięć z nich podopieczni Andrzeja Sawickiego pewnie wykorzystali, nie dając rywalowi żadnych złudzeń.

Wysoka wygrana pozwoliła Falubazowi umocnić się na fotelu lidera lubuskiej IV ligi. Stało się tak, bowiem potknięcie zanotowała druga w tabeli Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie, która niespodziewanie poległa w Słubicach z przedostatnią Polonią 0:3. W przyszłym tygodniu drużyna z Grodu Bachusa zagra w Ośnie Lubuskim z miejscową Spójnią.

IV liga, 13. kolejka: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – Sprotavia Szprotawa 5:0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności