Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNicki Pedersen zawodnikiem Falubazu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-11-02 18:36

Potwierdziły się transferowe plotki! Falubaz Zielona Góra ogłosił dziś podpisanie kontraktu z Nickim Pedersenem.

O przejściu Duńczyka do zielonogórskiego klubu mówiło się już od dłuższego czasu. Jego Grupa Azoty Unia Tarnów spadła do Nice 1. Ligi Żużlowej, zatem było jasne, że „Dzik” zmieni barwy klubowe. Padło na Falubaz, który po słabym sezonie poszukiwał wzmocnienia, które pozwoliłoby walczyć w przyszłym roku o medale.

– Chcę być w dobrej drużynie, która walczy o wysokie cele. Zawodnicy, z którymi stworzę zespół w Zielonej Górze mogą pozwolić wspiąć się na kolejny poziom. Indywidualnie jesteśmy wszyscy świetnymi żużlowcami, ale kolejnym krokiem będzie zbudowanie dobrej więzi między nami i odpowiedniej atmosfery w drużynie. Tak, aby wspierać siebie również w trudnych momentach. Oceniam to bardzo dobrze i czekam z niecierpliwością na dołączenie do zielonogórskiego zespołu i bycie jego częścią w sezonie 2019 – powiedział Nicki Pedersen na łamach portalu falubaz.com.

– Zawsze szanowałem Falubaz, a szczególnie waszych kibiców. Mogę też powiedzieć,że czułem szacunek ze strony klubu do mojej osoby. Kiedy ostatni raz jeździłem dla Zielonej Góry wyglądało to bardzo dobrze. Kiedy wracałem do was jako zawodnik innej drużyny, zawsze byłem dobrze traktowany zarówno przez klub, jak i kibiców. Podobało mi się tu. To jeden z powodów, dla których dziś znów jestem w Falubazie – dodał Duńczyk.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności