Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWyjazdowa niemoc przełamana

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-03 23:07

Piłkarze Falubazu Gran-Bud Zielona Góra zanotowali dziś pierwsze od dwóch kolejek wyjazdowe zwycięstwo. Lider tabeli pokonał w Ośnie Lubuskim tamtejszą Spójnię 2:1.

Spotkanie Spójni z Falubazem było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy żadnych bramek, za to niedługo po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie. Zielonogórzanie nie pozostawali jednak dłużni i 20 minut później wypracowali sobie dwa trafienia, zapewniające im zwycięstwo na trudnym terenie.

Po 14. kolejce Falubaz Gran-Bud niezmiennie pozostaje na fotelu lidera tabeli IV ligi i wiemy już, że na tym miejscu zakończy rundę jesienną. W przyszłym tygodniu zawodników Andrzeja Sawickiego czeka wieńczące jesień domowe starcie z Polonią Słubice.

IV liga, 14. kolejka: Spójnia Ośno Lubuskie – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra 1:2 (0:0)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności