Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZwycięski horror Akademików!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-11-04 00:03

Niezwykle cenne punkty wywieźli dziś z Łodzi szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Podopieczni Ireneusza Łuczaka wygrali z Politechniką Anilaną 31:30.

Początek spotkania zdecydowanie układał się na korzyść gospodarzy. Łodzianie szybko zbudowali sporą przewagę, którą Akademicy mozolnie próbowali niwelować. Udało im się to jeszcze przed przerwą, na którą zespoły schodziły z wynikiem 16:16.

Na początku drugiej odsłony znów to miejscowi nieznacznie odskoczyli, lecz tym razem ich przewaga nie była aż tak wyraźna. Doprowadziło to do emocjonującej końcówki, w której drużyny co rusz wymieniały się ciosami. Decydujące, ostatnie słowo należało do Jędrzeja Jasińskiego, który w ostatnich sekundach zanotował trafienie na wagę zwycięstwa.

Dzisiejsze zwycięstwo tylko nieznacznie poprawiło sytuację AZS-u w tabeli I ligi. Za tydzień zielonogórskich szczypiornistów czeka domowy pojedynek z outsiderem rozgrywek, ŚKPR Świdnica.

I liga, 6. kolejka: Politechnika Anilana Łódź – AZS Uniwersytet Zielonogórski 30:31 (16:16)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności