Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDruga transferowa bomba odpalona! Martin Vaculik w Falubazie!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-11-04 17:18

Po raz kolejny sprawdzają się transferowe przewidywania w PGE Ekstralidze! Dziś Falubaz Zielona Góra ogłosił podpisanie kontraktu z Martinem Vaculikiem!

Słowak ostatnie dwa sezony spędził w gorzowskiej Stali, której był ważnym liderem. Teraz uczestnik cyklu Grand Prix przenosi się na południe województwa lubuskiego. Vaculik jest drugim zawodnikiem jakiego zdecydował się ściągnąć zielonogórski klub. Przypomnijmy, że w piątek poinformowano o transferze Nickiego Pedersena.

– Falubaz kojarzy mi się od zawsze z olbrzymim wsparciem kibiców. Tutejsi fani są kolejnym zawodnikiem swojej drużyny. W Zielonej Górze jest też fantastyczny tor, na którym bardzo dobrze mi się jeździ. Falubaz to potężny klub o niesamowitych możliwościach. Ja zawsze mówiłem, że lubię duże wyzwania, gdzie wszystko nastawione jest na to, aby osiągać wysokie cele. Przechodząc do Zielonej Góry, chcę powalczyć o jak najlepszy wynik i być mocnym ogniwem tej drużyny – powiedział Vaculik portalowi falubaz.com

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności