Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNowy junior w Falubazie!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-11-08 19:45

Karuzela transferowa w PGE Ekstralidze nie zwalania tempa! Dziś poznaliśmy kolejną nową twarz w Falubazie Zielona Góra. Formację młodzieżową zielonogórskiego klubu wzmocnił Norbert Krakowiak.

19-latek miniony sezon spędził na zapleczu PGE Ekstraligi. Jeżdżąc w barwach Car Gwarant Startu Gniezno wykręcił średnią biegopunktową na poziomie 1,289, dzięki czemu sklasyfikowany został na 47. miejscu w Nice 1. Lidze Żużlowej. Teraz Krakowiak przechodzi do Zielonej Góry, by obok Mateusza Tondera i Damiana Pawliczaka, stanowić o sile formacji juniorskiej Falubazu.

– Nasze rozmowy przebiegały dosyć szybko. Z trenerem Adamem Skórnickim rozmawiałem już wcześniej i czułem to zainteresowanie. Po sezonie spotkaliśmy się kolejny raz, już na konkretnych rozmowach. Ja poczułem wtedy, że klub mnie potrzebuje i to było dla mnie ważne. Długo zastanawiałem się nad tym, co będzie dla mnie lepsze: jazda w pierwszej lidze, czy w PGE Ekstralidze. Wspólnie z tatą doszliśmy jednak do wniosku, że spróbuję podjąć to wyzwanie. Wychodzę z założenia, że trzeba jeździć z najlepszymi, by być najlepszym – powiedział świeżo upieczony junior Falubazu na łamach klubowego serwisu.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności