Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNadodrzański pojedynek na koniec jesieni

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-09 08:20

Nadszedł czas na zakończenie piłkarskiej jesieni! W nadchodzącą sobotę rozegrane rozstaną ostatnie w tym roku mecze lubuskiej IV ligi. Jednym z nich będzie starcie Odry Bytom Odrzański z TS-em Masterchem Przylep Zielona Góra.

Sobotni rywal zielonogórskiego klubu z pewnością nie zaliczy rundy jesiennej do udanych. Zespół z Bytomia Odrzańskiego po raz ostatni zwyciężył ponad dwa miesiące temu, przez co obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli IV ligi.

Ponadto wraz z końcem października rezygnację z funkcji trenera Odry złożył Henryk Mazurkiewicz. Jego posadę przejął Tomasz Skrężyna, lecz nowy szkoleniowiec nie miał łatwego startu. Jako pierwsze czekało go spotkanie z wiceliderem z Krosna Odrzańskiego, które bytomianie przegrali 2:5, a teraz – na zakończenie rundy – zmierzą się oni z rozpędzonym TS-em.

Piłkarze z zielonogórskiego Przylepu końcówkę roku mogą uznać za udaną. Dwa tygodnie temu dość niespodziewanie pokonali na wyjeździe Dąb Przybyszów aż 4:0, a przed tygodniem bez problemów odprawili z kwitkiem Czarnych Browar Witnica. Sprawiło to, że TS wciąż pozostaje w walce o 3. lokatę na koniec rundy. Obecnie podopieczni Tadeusza Makowskiego mają tyle samo punktów, co trzecia Carina Gubin, którą czeka w sobotę arcytrudny mecz z krośnieńską Tęczą. Są zatem szanse, aby TS zakończył rok na ligowym podium!

IV liga, 15. kolejka: Odra Bytom Odrzański – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 10.11.2018, godzina 14:00
Miejsce: Stadion Miejski, Bytom Odrzański.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności