Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLider podejmie beniaminka

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-09 10:33

Ostatni akcent piłkarskiej jesieni zbliża się wielkimi krokami! W sobotę na stadionie przy ulicy Sulechowskiej Faluabz Gran-Bud Zielona Góra podejmie Polonię Słubice.

Beniaminek ze Słubic nie podbił w tym sezonie IV ligi, ale po słabym początku zdołał wykaraskać się ze strefy spadkowej. Wciąż jednak stanowi ona zagrożenie dla słubiczan, gdyż mają oni nad nią niewielką przewagę. Niemniej w całym dole tabeli jest niezwykle ciasno, bowiem dziewiąta Steinpol Ilanka Rzepin ma zaledwie 3 „oczka” więcej niż trzynasta Polonia.

Falubaz tymczasem wciąż jest niekwestionowanym liderem tabeli IV ligi. Już teraz wiemy, że zielonogórzanie zdobędą mistrzostwo jesieni, bowiem druga Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie traci do nich 7 „oczek”. Ponadto żółto-biało-zieloni są najbardziej bramkostrzelną drużyną oraz mają najlepszą obronę w lidze.

Mecze wyjazdowe nie są atutem słubiczan. Z dotychczasowych sześciu spotkań na obiektach rywali Polonia wygrała zaledwie jedno – przeciwko drużynie z Rzepina. Ciężko zatem przewidywać, że w pojedynku z liderem tabeli ekipa spod granicy będzie w stanie zaliczyć zdobycz punktową. Jak jednak będzie w rzeczywistości? Czy Falubaz Gran-Bud pozytywnie zakończy tę świetną dla niego rundę jesienną?

IV liga, 15. kolejka: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – Polonia Słubice
Data: 10.11.2018, godzina 14:00
Miejsce: Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności