Akademicy polegli po wielkich emocjach!

[PIŁKA RĘCZNA]
2018-11-11 12:57

Niezwykle wyrównane spotkanie mają za sobą szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Niestety, zakończyło się ono nieznacznym zwycięstwem ŚKPR-u Świdnica.

Już pierwsza połowa meczu zapowiadała ogromne emocje. Drużyny zdobywały punkt za punktem i żadna nie mogła uciec na więcej niż 2 „oczka” przewagi. Ostatecznie końcówka należała do gości, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 15:13.

Druga połowa już niemal w całości należała do świdniczan, którzy prowadzili w niej od początku do końca. Wynik nadal jednak utrzymywał się w okolicach remisu., zatem spotkanie wciąż dostarczało sporej dawki emocji. Mimo zażartej pogoni, zielonogórzanie nie zdołali już jednak dopaść rywali, którzy zwyciężyli 27:24.

I liga, 7. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – ŚKPR Świdnica 24:27 (13:15)
AZS Uniwersytet Zielonogórski: Jarszak, Gołębiowski, Góral 3, Gadaj 1, Kuliński 2, Tarasiuk 3, Machalica, Mieszkian 3, Szarłowicz, Franaszek 2, Należyty, Wysocki 3, Hady, Chałupka, Jasiński 4, Więdłocha 3.
ŚKPR Świdnica: Olichwer, Chmiel 3, Żubrowski 1, Jabłoński, Cegłowski 10, Starosta, Pierzak, Stadnik, Borowski 1, Etel, Makowiejew 6, Pęczar 1, Daszczenko 1, Wychowaniec 4, Zaremba.