Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Akademicy polegli po wielkich emocjach!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-11-11 12:57

Niezwykle wyrównane spotkanie mają za sobą szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Niestety, zakończyło się ono nieznacznym zwycięstwem ŚKPR-u Świdnica.

Już pierwsza połowa meczu zapowiadała ogromne emocje. Drużyny zdobywały punkt za punktem i żadna nie mogła uciec na więcej niż 2 „oczka” przewagi. Ostatecznie końcówka należała do gości, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 15:13.

Druga połowa już niemal w całości należała do świdniczan, którzy prowadzili w niej od początku do końca. Wynik nadal jednak utrzymywał się w okolicach remisu., zatem spotkanie wciąż dostarczało sporej dawki emocji. Mimo zażartej pogoni, zielonogórzanie nie zdołali już jednak dopaść rywali, którzy zwyciężyli 27:24.

I liga, 7. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – ŚKPR Świdnica 24:27 (13:15)
AZS Uniwersytet Zielonogórski: Jarszak, Gołębiowski, Góral 3, Gadaj 1, Kuliński 2, Tarasiuk 3, Machalica, Mieszkian 3, Szarłowicz, Franaszek 2, Należyty, Wysocki 3, Hady, Chałupka, Jasiński 4, Więdłocha 3.
ŚKPR Świdnica: Olichwer, Chmiel 3, Żubrowski 1, Jabłoński, Cegłowski 10, Starosta, Pierzak, Stadnik, Borowski 1, Etel, Makowiejew 6, Pęczar 1, Daszczenko 1, Wychowaniec 4, Zaremba.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć