Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAkademicy polegli po wielkich emocjach!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-11-11 12:57

Niezwykle wyrównane spotkanie mają za sobą szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Niestety, zakończyło się ono nieznacznym zwycięstwem ŚKPR-u Świdnica.

Już pierwsza połowa meczu zapowiadała ogromne emocje. Drużyny zdobywały punkt za punktem i żadna nie mogła uciec na więcej niż 2 „oczka” przewagi. Ostatecznie końcówka należała do gości, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 15:13.

Druga połowa już niemal w całości należała do świdniczan, którzy prowadzili w niej od początku do końca. Wynik nadal jednak utrzymywał się w okolicach remisu., zatem spotkanie wciąż dostarczało sporej dawki emocji. Mimo zażartej pogoni, zielonogórzanie nie zdołali już jednak dopaść rywali, którzy zwyciężyli 27:24.

I liga, 7. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – ŚKPR Świdnica 24:27 (13:15)
AZS Uniwersytet Zielonogórski: Jarszak, Gołębiowski, Góral 3, Gadaj 1, Kuliński 2, Tarasiuk 3, Machalica, Mieszkian 3, Szarłowicz, Franaszek 2, Należyty, Wysocki 3, Hady, Chałupka, Jasiński 4, Więdłocha 3.
ŚKPR Świdnica: Olichwer, Chmiel 3, Żubrowski 1, Jabłoński, Cegłowski 10, Starosta, Pierzak, Stadnik, Borowski 1, Etel, Makowiejew 6, Pęczar 1, Daszczenko 1, Wychowaniec 4, Zaremba.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności