Podróż w górę trwa! AZS z kolejnym zwycięstwem!

[SIATKÓWKA]
2018-11-11 15:51

Zielonogórscy siatkarze są na fali wznoszącej! Po słabym początku sezonu nie ma już śladu, bowiem zanotowali oni teraz drugie zwycięstwo z rzędu! Tym razem pokonali na wyjeździe Stal Grudziądz 3:2.

Spotkanie rozpoczęło się od zaciętej walki w pierwszym secie, który miejscowi zwyciężyli 25:22. W drugiej odsłonie zielonogórzanie sprawili jednak nie lada niespodziankę, wygrywając aż 25:15. W kolejnych dwóch partiach na zmianę zwyciężali gospodarze oraz Akademicy, co doprowadziło do tie-breaka. W nim wyraźnie lepsi okazali się siatkarze z Grodu Bachusa, bowiem wynik ostatniego seta to 15:7, a całego meczu – 3:2 na korzyść AZS-u.

Dzięki temu zwycięstwu zielonogórzanie wspięli się na 6. miejsce w tabeli grupy pierwszej II ligi. Kolejny pojedynek rozegrają już w środę, kiedy to w zaległym meczu podejmą u siebie SMS Police.

II liga, 7. kolejka: KS Stal Grudziądz – AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:3 (25:22, 15:25, 25:21, 16:25, 7:15)