Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPierwsze przetarcie Akademików

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2018-11-12 12:49

Futsaliści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego mają za sobą pierwszy sparing przed zbliżającym się sezonem II ligi. W poniedziałkowy poranek w hali przy Szafrana zmierzyli oni z trawiastą Drzonkowianką Inspiracja-wnetrza.pl Racula.

Jak można było się spodziewać, spotkanie przebiegało pod dyktando Akademików. Ci już w pierwszych kilku minutach gry kilkukrotnie umieścili futsalówkę w bramce Drzonkowianki, a do przerwy prowadzili aż 10:2. Na początku drugiej odsłony piłkarze z A-klasy nieco lepiej poczynali sobie na parkiecie, zaczynając powoli wczuwać się w futsalowe tempo gry. Końcówka spotkania znów należała jednak do AZS-u, który ostatecznie zwyciężył 19:4.

Warto wspomnieć słówko o składzie Akademików, którzy po minionym sezonie przeżyli duże zawirowania kadrowe, przez co wycofali się z rozgrywek I ligi. W zespole pojawiło się dziś sporo nowych twarzy, choć na parkiecie zaprezentowali się też starzy wyjadacze, jak chociażby Dominik Skrzyński, Jakub Turowski czy bramkarze – Remigiusz Chyła oraz Maciej Dudek.

Przypomnijmy, że drużyna prowadzona przez Macieja Góreckiego w tym sezonie wystąpi w grupie dolnośląskiej II ligi futsalu. Rozgrywki mają ruszyć pod koniec listopada, a niedługo powinniśmy poznać terminarz oraz rywali AZS-u.

Mecz towarzyski: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Drzonkowianka Inspiracja-wnetrza.pl Racula 19:4 (10:2)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności