Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSprawdzamy co słychać u Macieja Żukowskiego. Zawodnik TS-u czeka na operację

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-16 14:52

Kontuzjowany piłkarz TS-u Masterchem Przylep, Maciej Żukowski, czeka obecnie na operację barku. Nasi reporterzy dowiedzieli się dziś, jak czuje się piłkarz zielonogórskiego IV-ligowca.

Przypomnijmy, że Maciej Żukowski urazu nabawił się podczas ubiegłotygodniowego spotkania swojej drużyny z Odrą Bytom Odrzański. Wówczas zielonogórzanin niefortunnie upadł na bark i musiał zostać odwieziony do nowosolskiego szpitala, przez co swój udział w meczu zakończył już po pierwszej połowie.

Badania wykazały zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego oraz zerwane więzadła. Ze względu na młody wiek oraz fakt uprawiania sportu, lekarze zdecydowali, że konieczna jest operacja, którą Żukowski przejdzie w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Miała ona odbyć się w piątek, lecz została przełożona na poniedziałkowy poranek.

Zawodnik przekazał nam także, że chciałby serdecznie podziękować za okazane wsparcie kibicom, rodzinie, zespołowi oraz sztabowi TS-u. W szczególności „Żuku” wymienił kierownika drużyny juniorów starszych, Piotra Ochremczuka, z którym pozostaje w stałym kontakcie.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności