Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKara Wojciecha Okińczyca skrócona!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-16 16:54

Lubuski Związek Piłki Nożnej podjął w czwartek decyzję o skróceniu kary piłkarza Falubazu Gran-Bud Zielona Góra, Wojciecha Okińczyca, dzięki czemu będzie on mógł wrócić na boisko 10 dni wcześniej.

Trzy tygodnie temu Wojciech Okińczyc został zdyskwalifikowany na trzy miesiące z powodu faulu, jakiego dopuścił się w pucharowym meczu Falubazu Gran-Bud Zielona Góra przeciwko Tęczy Homanit Krosno Odrzańskie. Jako że okres odbywania kary jest w przypadku „Okiego” krótszy niż pół roku, nie wlicza się w niego zimowej przerwy. Przez to napastnik żółto-biało-zielonych miał wrócić na murawę dopiero 10. kwietnia 2019.

Wczoraj zapadła jednak decyzja o skróceniu wymierzonej kary o 10 dni. Podjęła ją Komisja Odwoławcza Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, która rozpatrzyła w ten sposób odwołanie, jakie złożył pod koniec października zielonogórski klub. Oznacza to, że Okińczyc wróci do gry 31. marca, opuszczając jedynie trzy mecze Falubazu w rundzie wiosennej.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności