Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘW sobotę prezentacja Falubazu! Mają być niespodzianki!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-11-16 20:48

Już w sobotnie popołudnie odbędzie się prezentacja drużyny Falubazu Zielona Góra na sezon 2019! Organizatorzy zapowiadają, że na fanów żużla czekają niespodzianki!

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00 w zielonogórskim Amfiteatrze. Kibice, którzy przyjadą na prezentację, będą mogli powitać nowych żużlowców Falubazu oraz zobaczyć znajome twarze, jak ta Patryka Dudka, Piotra Protasiewicza czy Michaela Jepsena Jensena.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym na klubowym portalu, w programie prezentacji przewidziane jest video-podsumowanie minionego sezonu oraz krótkie filmiki, zapowiadające każdego z zawodników. Przygotowano także kilka niespodzianek, których szczegóły owiane są tajemnicą.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, lecz przed wejściem będą zbierane tabliczki czekolady, które trafią do potrzebujących dzieci w ramach akcji Falubazowe Mikołajki.

Prezentacja Falubazu Zielona Góra 2019
Data: 17.11.2018, godzina 17:00
Miejsce: Amfiteatr im. Anny German, ul. Festiwalowa 3, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności