Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAZS UZ zagra z ASPR-em Zawadzkie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-11-17 11:36

Przed szczypiornistami zielonogórskiego AZS-u drugie z rzędu spotkanie we własnej hali. Tym razem Akademicy podejmą w hali przy Szafrana drużynę ASPR Zawadzkie.

Aktualnie drużyna z Zawadzkiego sąsiaduje w ligowej tabeli z zielonogórskim klubem. Plasuje się ona obecnie na 8. miejscu, podczas gdy AZS znajduje się na pozycji 9. Obie ekipy różnią zaledwie 2 „oczka”, ale ASPR rozegrał o jedno spotkanie mniej od Akademików.

Sobotni rywal szczypiornistów z Grodu Bachusa przegrywał jak dotąd jedynie z zespołami z czołówki jak Olimpia MEDEX Piekary Śląskie, KPR Ostrovia czy MKS Wieluń. Z pewnością można zatem przewidywać, że w sobotni wieczór hala przy ul. Szafrana będzie po brzegi wypełniona emocjami oraz zażartą walką.

W ubiegłej kolejce zielonogórzanie po wyrównanym spotkaniu polegli na własnym parkiecie z ŚKPR-em Świdnica 24:27. Miejmy nadzieję, że dziś wynik będzie dla Akademików korzystniejszy, a arbitrzy unikną popełniania błędów, które niestety zdarzyły się tydzień temu.

I liga, 8. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – ASPR Zawadzkie
Data: 17.11.2018, godzina 19:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności