Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘBiegiem wokół nowych granic

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[INNE]
2018-02-23 17:53

Już w najbliższą sobotę, z samego rana ponad 700 biegaczy wyruszy w najdłuższy bieg w województwie lubuskim. Mowa oczywiście o odbywającym się już po raz czwarty Ultramaratonie Zielonogórskim „Nowe Granice”.

Zawodników czekają do pokonania 103 kilometry leśnych ścieżek. Znaczna większość trasy prowadzi przez tereny w obrębie granic Zielonej Góry jak chociażby Las Nadodrzański czy Wzgórza Piastowskie. Maratończycy zahaczą jednak również o kilka podzielonogórskich miejscowości jak Rybno, Łochowo i Wysokie.

Trasa jest niezwykle długa i wymagająca, więc organizatorzy przygotowali możliwość startu w sztafetach (2- i 4-osobowych) oraz duatlonie. Zawodnicy będą mogli liczyć na ciepły posiłek oraz napoje, które będzie można otrzymać w 5 punktach kontrolnych, ulokowanych na trasie biegu.

Rozpoczęcie ultramaratonu zaplanowane jest na godzinę 6:00. Start oraz meta będzie się znajdować przy zielonogórskiej Szkole Podstawowej nr 18. Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności