Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ



Tadeusz Makowski pozostaje w TS-ie! Niedługo poznamy nowego trenera zespołu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-19 17:30

TS Masterchem Przylep Zielona Góra oficjalnie poinformował dziś, że kończący pracę z zespołem seniorów trener Tadeusz Makowski pozostaje w klubie, jednak jako dyrektor-koordynator ds. szkolenia.

Tadeusz Makowski pracuje w TS-ie Przylep już od ponad 4 lat. Zaczynał w A-klasie, by zanotować dwa szybkie awanse – najpierw do „okręgówki”, a już rok później do IV ligi. Przez ten okres drużyna pod jego wodzą rozegrała 149 spotkań, z czego aż 94 kończyły się zwycięstwami.

Teraz przyszedł jednak czas na zmiany. O ustąpieniu Makowskiego z funkcji trenera TS-u informowaliśmy jako pierwsi tuż po ostatnim meczu jesieni w Bytomiu Odrzańskim. Dziś dowiedzieliśmy się natomiast, iż pozostanie on w klubie w charakterze dyrektora-koordynatora ds. szkolenia.

Zmiana ta pociągnęła za sobą oczywiście konieczność wyboru nowego szkoleniowca. Jego nazwisko mamy poznać w najbliższych dniach.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności