Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMaciej Żukowski już po operacji

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-22 12:50

Maciej Żukowski przeszedł wczoraj operację kontuzjowanego barku. Zawodnika TS-u Masterchem Przylep Zielona Góra, który przed dwoma tygodniami nabawił się urazu w ostatnim meczu rundy jesiennej, czeka trzymiesięczny odpoczynek.

Przypomnijmy, że Maciej Żukowski doznał zwichnięcia barku oraz zerwania więzadła podczas wyjazdowego pojedynku TS-u z Odrą Bytom Odrzański. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że czeka on na operację, jednak ta… nieco się przesunęła. Pierwotnie zaplanowana na miniony piątek – odbyła się dopiero w środę.

Zielonogórskiemu piłkarzowi została wstawiona płytka, podtrzymująca zerwane więzadło. Jeżeli zawodnik wróci do zdrowia zgodnie z planem, to za trzy miesiące zostanie ona usunięta. Do tego czasu Żukowskiego czeka odpoczynek od wszelkiego wysiłku. Wszystko zatem wskazuje na to, że będzie on gotowy na start rundy wiosennej lubuskiej IV ligi.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności