Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Do Nakła po 3 punkty

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-11-24 14:11

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego rozegrają dziś swoje 8. spotkanie w tegorocznych rozgrywkach II ligi. Zawodnicy z Winnego Grodu w Nakle zmierzą się z miejscową Trójką.

Jeżeli po trzech pierwszych kolejkach bieżącego sezonu ktoś stwierdziłby, że zielonogórscy siatkarze będą w spotkaniu wyraźnym faworytem, to z pewnością nie uzyskałby dużego poparcia. A jednak, po słabym starcie rozgrywek nie ma już śladu i właśnie teraz Akademicy jadą na teren rywala w roli faworytów.

Przeciwnik bowiem radzi sobie znacznie gorzej od zawodników z Grodu Bachusa. NTS Trójka Nakło plasuje się aktualnie na przedostatniej, 8. pozycji, mając na koncie 6 punktów i zaledwie 1 zwycięstwo. W dodatku klub z województwa kujawsko-pomorskiego ową jedyną wygraną zanotował w pojedynku z outsiderem rozgrywek – SMS Police.

Rozpędzony AZS powinien zatem przywieźć z Nakła 3 „oczka”. Czy zielonogórska lokomotywa nie zanotuje wpadki w starciu z teoretycznie słabszym rywalem?

II liga, 9. kolejka: NTS Trójka Nakło – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 24.11.2018, godzina 17:00
Miejsce: Hala ZSP nr 3, Nakło.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć