Waleczni Akademicy przegrali w Nakle

[SIATKÓWKA]
2018-11-25 13:47

Zaledwie 1 punkt przywieźli w sobotę do Winnego Grodu siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po wyrównanym pojedynku polegli oni w Nakle z miejscową Trójką 2:3.

Pierwsze dwie partie padły łupem gospodarzy, choć zielonogórzanie stoczyli z nimi zażarte boje. Obie kończyły się bowiem niewielką różnicą punktową. Przełamanie przyszło w trzeciej odsłonie, którą Akademicy zwyciężyli do 19. Chwilę później doprowadzili oni do remisu 2:2, a to za sprawą gładkiej wygranej do 14 w czwartym secie.

Mecz rozstrzygnąć miał zatem tie-break, w którym znowu obie ekipy powróciły do wyrównanej rywalizacji. Podobnie jak w pierwszych setach, nieznacznie górą w decydującej partii byli gospodarze, którzy zwyciężyli 15:13.

II liga, 9. kolejka: NTS Trójka Nakło – AZS Uniwersytet Zielonogórski 3:2 (25:23, 25:22, 19:25, 14:25, 15:13)