Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZielonogórscy juniorzy starsi poznali wiosennych rywali

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-11-27 21:03

Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej opublikował dziś podział na grupy rozgrywek młodzieżowych, jaki będzie obowiązywał w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019. Swoich przeciwników poznały m.in. dwie zielonogórskie drużyny startujące w zmaganiach juniorów starszych – KS Falubaz i TS Masterchem Przylep.

Zacznijmy od Falubazu, który dzięki fenomenalnej rundzie jesiennej, zanotował awans do Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych, którą przeprowadzi Polski Związek Piłki Nożnej. Znalazły się w niej po dwie drużyny z województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. Żółto-biało-zielonym przyjdzie się zatem zmierzyć ze Stilonem Gorzów, Miedzią Legnica, Chrobrym Głogów, Odrą Opole, MKS-em Kluczbork, SKS Gwarkiem Zabrze i GKS-em Katowice.

W I lidze wojewódzkiej pozostał natomiast TS Masterchem Przylep. Rywale podopiecznych Wojciecha Pochylskiego w większości się nie zmienili – będą to Dąb Przybyszów, Budowlani Lubsko i UKS Czarni Żagań – oraz dwóch beniaminków – MTS Pogoń Świebodzin i Sprotavia Szprotawa.

Terminarz rundy wiosennej rozgrywek młodzieżowych poznamy w drugiej połowie stycznia.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

:D dnia 2018-11-27 21:14 napisał(a):
Powodzenia TS!
Kuba dnia 2018-11-27 21:41 napisał(a):
dobrych wyników obu drużynom!

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności