Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzas na rundę rewanżową w II lidze!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-11-30 13:16

II liga siatkówki mężczyzn znajduje się na półmetku fazy zasadniczej. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej AZS Uniwersytet Zielonogórski zmierzy się ze Stoczniowcem Gdańsk.

Ekipa znad morza w dotychczasowych spotkaniach radziła sobie całkiem nieźle. W rozegranych dotąd 8 meczach, tylko 3 razy gdańszczanie schodzili z parkietu pokonani. Było to podczas pojedynków z Orłem Międzyrzecz, Notecią Czarnków i Treflem Lębork.

Z kolei w roli zwycięzców siatkarze Stoczniowca kończyli chociażby mecz z AZS-em, który inaugurował tegoroczne zmagania. Wówczas na parkiecie w Gdańsku odbyło się zacięte starcie. Pierwsza odsłona padła łupem zielonogórzan, lecz później sety wygrywali już tylko miejscowi. Akademicy nie poddali się jednak bez walki, przez co każda partia kończyła się niewielką różnicą punktową.

W sobotnim rewanżu faworytem będą znów zawodnicy z Pomorza. Co prawda AZS zapomniał już o fatalnym początku sezonu i znacznie się rozpędził, lecz można mieć wrażenie, że w ostatnich dwóch kolejkach zielonogórska lokomotywa straciła nieco pary. Akademicy zainkasowali w nich bowiem zaledwie po 1 punkcie, mimo że większa zdobycz była w ich zasięgu. Jak będzie tym razem?

II liga, 10. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Stoczniowiec Gdańsk
Data: 01.12.2018, godzina 15:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności