Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Czas na rundę rewanżową w II lidze!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-11-30 13:16

II liga siatkówki mężczyzn znajduje się na półmetku fazy zasadniczej. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej AZS Uniwersytet Zielonogórski zmierzy się ze Stoczniowcem Gdańsk.

Ekipa znad morza w dotychczasowych spotkaniach radziła sobie całkiem nieźle. W rozegranych dotąd 8 meczach, tylko 3 razy gdańszczanie schodzili z parkietu pokonani. Było to podczas pojedynków z Orłem Międzyrzecz, Notecią Czarnków i Treflem Lębork.

Z kolei w roli zwycięzców siatkarze Stoczniowca kończyli chociażby mecz z AZS-em, który inaugurował tegoroczne zmagania. Wówczas na parkiecie w Gdańsku odbyło się zacięte starcie. Pierwsza odsłona padła łupem zielonogórzan, lecz później sety wygrywali już tylko miejscowi. Akademicy nie poddali się jednak bez walki, przez co każda partia kończyła się niewielką różnicą punktową.

W sobotnim rewanżu faworytem będą znów zawodnicy z Pomorza. Co prawda AZS zapomniał już o fatalnym początku sezonu i znacznie się rozpędził, lecz można mieć wrażenie, że w ostatnich dwóch kolejkach zielonogórska lokomotywa straciła nieco pary. Akademicy zainkasowali w nich bowiem zaledwie po 1 punkcie, mimo że większa zdobycz była w ich zasięgu. Jak będzie tym razem?

II liga, 10. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Stoczniowiec Gdańsk
Data: 01.12.2018, godzina 15:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć