Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOstatni w tym roku ligowy pojedynek przy Szafrana

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-11-30 16:21

Już w najbliższą sobotę szczypiorniści AZS-u UZ rozegrają ostatnie w tym roku spotkanie na własnym parkiecie. Nie będą oni jednak mieli łatwego zadania, bowiem do Winnego Grodu przyjedzie MSPR Siódemka Miedź Legnica.

Zespół z Dolnego Śląska stawi się w Zielonej Górze w roli faworyta. Legniczanie w rozegranych dotąd 9 spotkaniach zanotowali bilans 6-3, co daje im 17 „oczek” i 4. lokatę w ligowym zestawieniu. Miedź potknięcia zaliczyła w dużej mierze z rywalami z górnej połowy tabeli jak Real Astromal Leszno czy UKS Olimp Grodków, ale zdarzyła się jej też wpadka z przedostatnim ŚKPR-em Świdnica. Warto przy tym także wspomnieć, że ekipa z Legnicy jest jedną z dwóch drużyn, które zdołały pokonać obecnego lidera, Olimpię MEDEX Piekary Śląskie – w dodatku na jego własnym terenie.

Drużynę z Grodu Bachusa znajdziemy z kolei w dolnych rejonach tabeli I ligi. A to nie bez powodu, gdyż zielonogórscy szczypiorniści mają dokładnie odwrotny bilans od swoich sobotnich przeciwników. Jak dotąd zdołali oni wygrać jedynie z Forzą Wrocław, Politechniką Anilaną Łódź i ASPR-em Zawadzkie. Czy w ostatnim przed końcem roku meczu we własnej hali zielonogórzanie poprawią nieco swoje umiejscowienie w ligowej klasyfikacji?

I liga, 10. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – MSPR Siódemka Miedź Legnica
Data: 01.12.2018, godzina 19:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności