Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAkademicy zrewanżowali się za inauguracyjną porażkę

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-12-01 21:28

Zielonogórscy siatkarze rozegrali dziś ostatni w tym roku ligowy pojedynek w hali przy ul. Szafrana. AZS nie zawiódł i zwyciężył ze Stoczniowcem Gdańsk 3:0, choć wcale nie było to łatwe spotkanie.

Właściwie zielonogórzanie wyraźnie wygrali jedynie pierwszą partię, w której osiągnęli aż 10-punktową przewagę nad gdańszczanami. Później jednak nie było już tak łatwo, bowiem Stoczniowiec postawił twarde warunki. Kolejne dwa sety kończyły się grą na przewagi, ale za każdym razem to AZS był o krok przed rywalami.

Dzięki temu zespół z Winnego Grodu dopisał na swoje konto kolejne 3 „oczka”, zrównując się ze Stoczniowcem dorobkiem punktowym. Za tydzień Akademicy pojadą do Kołobrzegu, gdzie zmierzą się z tamtejszym UKS-em OPP.

II liga, 10. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:15, 26:24, 30:28)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności