Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘTylko punkt dla AZS-u. Porażka zielonogórzan po rzutach karnych

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-12-01 22:39

AZS Uniwersytet Zielonogórski zmierzył się dziś we własnej hali z MSPR Siódemka Miedzią Legnica. Akademicy dzielnie walczyli, jednak zainkasowali jedynie 1 punkt.

Lepiej dzisiejsze spotkanie rozpoczęli legniczanie, którzy aż do 18. minuty prowadzili nad gospodarzami. Wówczas jednak AZS zdołał wyrównać stan meczu i doprowadzić do zaciętej rywalizacji. Na przerwę zielonogórzanie schodzili z dwupunktową zaliczką i dobrymi rokowaniami na drugą odsłonę.

W niej to Akademicy przez większość czasu nieznacznie przeważali, przechylając lekko szalę zwycięstwa na swoją stronę. Przyjezdni zażarcie próbowali dopaść szczypiornistów z Winnego Grodu, co udało im się kilka minut przed końcową syreną, podczas której odnotowaliśmy remis 26:26.

Pojedynek musiał zatem zostać rozstrzygnięty przez konkurs rzutów karnych, który to lepiej wyszedł ekipie z Dolnego Śląska. Miedź zwyciężyła w nim 3:1.

I liga, 10. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – MSPR Siódemka Miedź Legnica 26:26 (14:12)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności