Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZwycięstwo na inaugurację!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2018-12-02 20:47

Futsaliści PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wyjazdowym spotkaniem z Wietrzak Teamem Legnica zainaugurowali dziś sezon II ligi futsalu. Akademicy zwyciężyli na terenie rywala 2:1.

W pierwszy weekend grudnia wystartowała grupa dolnośląska II ligi futsalu. Udział w niej bierze 5 ekip. Rywalami zielonogórzan będą Mundial Żary, AZS Uniwersytet Wrocławski, Madness Chocianów oraz Wietrzak Team Legnica. I to właśnie z tym ostatnim zespołem futsaliści z Winnego Grodu zmierzyli się w inauguracyjnej kolejce.

Akademicy już w pierwszych minutach wykorzystali swoje doświadczenie nabyte na pierwszoligowych parkietach. Wtedy to bowiem Jakub Turowski otworzył wynik spotkania. Niestety zielonogórzanie długo nie cieszyli się z prowadzenia, gdyż miejscowi wyrównali już kilka chwil później.

Remisowy rezultat utrzymywał się przez większą część pojedynku. Decydujące o zwycięstwie AZS-u trafienie zanotował w końcówce Krystian Seredyński. Ustanowił on tym samym końcowy wynik meczu na 2:1 dla Akademików.

Za tydzień futsalistów z Grodu Bachusa czeka pierwsze domowe starcie w tym sezonie. Wówczas w hali przy Szafrana w derbowym pojedynku zmierzą się oni z Mundialem Żary.

II liga, 1. kolejka: Wietrzak Team Legnica – PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski 1:2 (1:1)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności