Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzas na drugie zwycięstwo Trzynastki? W sobotę mecz z liderem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-12-06 22:29

W nadchodzącą sobotę rozegrana zostanie 7. kolejka PikoSport Dolnośląsko-Lubuskiej III ligi siatkówki kobiet. Zawodniczki UKS Trzynastki Zielona Góra zmierzą się w niej z liderem tabeli, MKS Chełmcem Wodociągi Wałbrzych.

Siatkarki z Winnego Grodu w swoim debiutanckim sezonie w III lidze nie radzą sobie najlepiej. Obecnie zajmują przedostatnie, 6. miejsce, lecz pamiętajmy, że rozegrały one najmniej spotkań ze wszystkich drużyn. Na 4-punktowy dorobek zielonogórzanek złożyły się inauguracyjna porażka 2:3 z EL-TIM Volley Głogów oraz niedawne zwycięstwo 3:0 nad UKS Aresem LO Nowa Sól, które przełamało złą passę Trzynastki. Była to pierwsza i jedyna jak dotąd wygrana ekipy z Grodu Bachusa w tym sezonie.

W całkowicie innym miejscu tabeli znajduje się Chełmiec. Ekipa z Wałbrzycha jest niekwestionowanym liderem rozgrywek, mając na koncie komplet punktów. Warto wspomnieć, że wałbrzyszanki przegrały dotąd jedynie dwa sety – oba w starciach wyjazdowych (w Nowej Soli i Wrocławiu).

Zespół prowadzony przez Jarosława Łukaszkiewicza nie będzie zatem faworytem sobotniego widowiska. Można jednak nieśmiało liczyć, że po niedawnym zwycięstwie zielonogórzanki pójdą za ciosem i sprawią psikusa niepokonanemu liderowi.

PikoSport Dolnośląsko-Lubuska III Liga Kobiet, 7. kolejka: UKS Trzynastka Zielona Góra – MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
Data: 08.12.2018, godzina 17:00
Miejsce: Hala ZSOiS, ul. Wazów 76, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności