Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPo punkty nad morze

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-12-07 13:24

UKS OPP Powiat Kołobrzeski będzie najbliższym przeciwnikiem AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Siatkarze z Winnego Grodu udadzą się do Kołobrzegu w ramach 11. kolejki II ligi.

Sobotni rywal Akademików po 10. kolejce zmagań plasuje się na 4. miejscu w ligowym zestawieniu, mając na swoim koncie 14 „oczek”. Kołobrzeżanie są jednak aktualnie w dołku, bowiem po świetnym starcie sezonu, zanotowali oni w ostatnich pięciu kolejkach aż cztery porażki.

Słabszą dyspozycję UKS-u może wykorzystać zespół z Grodu Bachusa. Zielonogórzanie mają w dorobku taką samą zdobycz punktową jak ekipa z Kołobrzegu. Ponadto AZS od sześciu meczów regularnie punktuje, przegrywając przez ten czas jedynie dwa spotkania – oba w stosunku 2:3.

W pierwszym tegorocznym ligowym pojedynku pomiędzy AZS-em i UKS-em lepsi okazali się siatkarze znad morza, zwyciężając 3:2. Tamten mecz był niezwykle wyrównany, gdyż każdy z setów kończył się nieznaczną różnicą punktową. Czy i tym razem możemy oczekiwać zaciętej rywalizacji?

II liga, 11. kolejka: UKS OPP Powiat Kołobrzeski – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 08.12.2018, godzina 17:00
Miejsce: Kołobrzeg.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności