Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZakończyć rok z przytupem! AZS jedzie do Wielunia

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-12-07 22:48

Przed szczypiornistami AZS-u UZ ostatnie w tym roku spotkanie w I lidze. W sobotnie popołudnie zielonogórzanie rzucą rękawicę 5. drużynie w tabeli, MKS-owi Wieluń.

Sobotnia kolejka, poza zwieńczeniem roku, będzie także zakończeniem I rundy rozgrywek I ligi. Akademicy uzbierali w niej tylko 11 „oczek”, przez co plasują się na 9. miejscu w tabeli. Bilans 3 zwycięstw i 7 porażek nie prezentuje się najlepiej, zatem zielonogórzanie z pewnością będą chcieli skończyć rok zwycięstwem.

Nie będzie to łatwe zadanie. Ekipa z Wielunia zajmuje obecnie 5. lokatę, a ich strata do lidera wynosi przed ostatnią kolejką zaledwie 3 punkty. Sprawia to, że MKS można zaliczyć do czołówki I ligi.

Wygrana w Wieluniu przyda się AZS-owi tym bardziej, że ma on zaledwie 3 „oczka” więcej od ostatniej Politechniki Anilany Łódź. Jako, że niektóre mecze 11. kolejki już się odbyły, zespół z Winnego Grodu nie zakończy tego roku niżej niż na 10. pozycji. Taki wynik byłby z pewnością rozczarowujący. Czy Akademikom uda się go uniknąć?

I liga, 11. kolejka: MKS Wieluń – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 08.12.2018, godzina 17:00
Miejsce: Hala WOSiR, ul. Częstochowska 35, Wieluń.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności