Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAZS wygrywa w Kołobrzegu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-12-09 11:47

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego zrewanżowali się w sobotę UKS-owi OPP Powiat Kołobrzeski za październikową porażkę w Zielonej Górze. Podopieczni Krzysztofa Dobka zwyciężyli nad morzem 3:2, choć przegrywali już 0:2.

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla zielonogórskich siatkarzy. Choć zaprezentowali wyrównaną walkę z gospodarzami, to w dwóch pierwszych setach musieli uznać ich wyższość. Przełamanie przyszło w trzeciej partii, którą AZS wygrał do 16. Później zespół z Winnego Grodu poszedł już tylko za ciosem, doprowadzając do tie-breaka, który również padł łupem Akademików.

Po 11. kolejce AZS plasuje się na 5. lokacie, mając jednak tyle samo punktów, co dwie poprzedzające drużyny. Za tydzień zielonogórzanie zakończą rok wyjazdowym pojedynkiem z Orłem Międzyrzecz.

II liga, 11. kolejka: UKS OPP Powiat Kołobrzeski – AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:3 (25:22, 25:20, 16:25, 22:25, 11:15)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności