Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZielonogórzanki zwyciężyły w Złotoryi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-12-13 21:39

UKS Trzynastka Zielona Góra rozegrała dziś kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi. Tym razem zielonogórzanki wygrały na wyjeździe z KKS Ren But Złotoryja 3:0.

Mimo że wynik może sugerować co innego, nie była to łatwa potyczka. Gospodynie już w pierwszym secie prezentowały się z niezłej strony, przez co Trzynastka musiała gonić wynik. Ostatecznie zielonogórzanki wygrały inauguracyjną partię 26:24.

Drugą odsłonę również to złotoryjanki lepiej zaczęły, lecz ekipie z Winnego Grodu dość szybko udało się opanować wynik. Ostatni set natomiast od początku znajdował się pod kontrolą Trzynastki, która zwyciężyła go do 19 i całe spotkanie 3:0.

Dzięki dzisiejszej wygranej zespół z Grodu Bachusa awansował na 5. miejsce w tabeli III ligi. Kolejny pojedynek zielonogórskie siatkarki rozegrają już w sobotę, kiedy to na własnym parkiecie zmierzą się z EI-TIM Volley Głogów.

III liga, 7. kolejka: KKS Ren But – UKS Trzynastka Zielona Góra 0:3 (24:26, 18:25, 19:25)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności