Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJunior starszy: skład TS-u Masterchem Przylep na wiosnę 2019 (ZDJĘCIA)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-12-14 21:36

W piątkowy wieczór w siedzibie TS-u Masterchem Przylep Zielona Góra odbyła się sesja zdjęciowa. Udział w niej wzięli młodzi piłkarze, którzy na wiosnę będą reprezentować zespół w kategorii juniora starszego. Poniżej prezentujemy efekty pracy naszego fotografa oraz pełny skład drużyny.

Na początek skupmy się na nowych twarzach, jakie pojawiły się w drużynie. Zespół prowadzony przez Wojciecha Pochylskiego wzmocnili Konrad Witowski, Bartek Chojnacki oraz Jakub Sopór.

Przypomnijmy, że minionej jesieni ekipa z zielonogórskiego Przylepu zajęła 5. lokatę w tabeli I ligi wojewódzkiej. Na wiosnę TS będzie rywalizował na tym samym poziomie ligowym, a jego rywalami będą Dąb Przybyszów, Budowlani Lubsko, UKS Czarni Żagań, MTS Pogoń Świebodzin oraz Sprotavia Szprotawa.

Pełen skład drużyny juniorów starszych TS-u Masterchem Przylep Zielona Góra:
(na zdjęciach brakuje trójki zawodników: Gabriela Rudowicza, Kacpra Głowackiego i Grzegorza Zawady)

Komentarze

Kuba dnia 2018-12-14 22:04 napisał(a):
zabawne chłopaki
⚽⚽ dnia 2018-12-15 06:22 napisał(a):
No i git

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności