Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘTowarzyski turniej dla Kamila Adamowa

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-12-28 14:35

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim wraz z miejscową Tęczą Homanit organizują towarzyski turniej piłki halowej z udziałem najlepszej czwórki jesieni w lubuskiej IV lidze. Czołówka tabeli w sobotę zagra w Krośnie Odrzańskim na rzecz kontuzjowanego zawodnika Tęczy, Kamila Adamowa.

Wśród uczestników turnieju znajdziemy dwóch reprezentantów Winnego Grodu. Mowa tu oczywiście o Falubazie Gran-Bud, który po pierwszej rundzie zmagań przewodzi stawce IV ligi, oraz TS-ie Masterchem Przylep, który zamyka ligowe podium. Stawkę uzupełnią: gospodarz turnieju – Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie oraz rewelacyjny beniaminek – Carina Gubin.

Przypomnijmy, że Kamil Adamów, na rzecz którego organizowane są sobotnie zmagania, doznał poważnej kontuzji nogi podczas październikowego spotkania Tęczy z Falubazem w ramach okręgowych eliminacji Pucharu Polski. Zawodnik krośnieńskiej ekipy został wówczas brutalnie potraktowany przez snajpera żółto-biało-zielonych, Wojciecha Okińczyca, za co ten został zdyskwalifikowany do końca marca przyszłego roku. Adamów również szybko nie wróci na murawę, bowiem musi najpierw przejść długą rehabilitację.

Możemy spodziewać się, że w sobotę w krośnieńskiej hali dojdzie do ciekawej rywalizacji. Pojedynki pomiędzy najlepszymi ekipami jesieni z pewnością dostarczą wielu emocji. Początek zmagań wyznaczono na godzinę 10:00.

Towarzyski turniej piłki nożnej na rzecz Kamila Adamowa
Data: 29.12.2018, godzina 10:00
Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Pułaskiego 3, Krosno Odrzańskie.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności