Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZielonogórzanie na podium krośnieńskiego turnieju

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-12-29 16:30

Towarzyskim turniejem na rzecz Kamila Adamowa zakończyła rok 2018 czołowa czwórka jesieni w lubuskiej IV lidze. Rozgrywane w Krośnie Odrzańskim halowe zawody zwyciężyła miejscowa Tęcza Homanit. Na pozostałych miejscach podium uplasowały się dwie ekipy z Winnego Grodu.

Na parkiecie krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej nie było dziś mocnych na wicemistrza jesieni, Tęczę Homanit Krosno Odrzańskie. Gospodarze turnieju zwyciężyli wszystkie spotkania, tracąc przy tym łącznie tylko dwie bramki.

Drugie miejsce w turnieju należało z kolei do TS-u Masterchem Przylep. Piłkarze z północno-zachodniej części Grodu Bachusa w pierwszym swoim pojedynku musieli uznać wyższość gospodarzy, lecz później wygrali z Falubazem Gran-Bud 4:1 oraz Cariną Gubin 6:2. Podium zamknął natomiast zespół Andrzeja Sawickiego który jedyne dziś zwycięstwo zanotował nad ostatnią w turnieju Cariną Gubin (4:2).

Komplet wyników turnieju:
Carina Gubin – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra 2:4
Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 3:1
Carina Gubin – Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie 0:6
Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 1:4
Carina Gubin – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 2:6
Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra 5:1

Źródło: facebook.com/osirkrosno

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności