Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAZS czy Pomezania? Akademicy ligowo i charytatywnie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-03-03 12:48

Osłabieni zielonogórzanie przystąpią dziś do starcia 19. kolejki I ligi piłki ręcznej. W hali przy ulicy Szafrana AZS UZ podejmie Polski Cukier Pomezanię Malbork.

Drużyna z Malborka, podobnie jak Akademicy, znajduje się w środkowej części tabeli. Polski Cukier po 18 kolejkach zajmuje 9. lokatę z 21 punktami w dorobku. Dwa miejsca wyżej plasuje się natomiast AZS, który uzbierał dotąd 29 „oczek”.

W ubiegłym tygodniu zielonogórzanie zanotowali wyjazdową porażkę z liderem. Polegli oni wówczas w Wągrowcu 29:22. Z kolei szczypiorniści z Malborka gładko zwyciężyli z Gwadrią Koszalin 37:20.

W meczu pierwszej rundy pomiędzy Pomezanią a AZS-em w regulaminowym czasie gry padł remis 25:25. W rzutach karnych lepsi okazali się zielonogórzanie, wygrywając je 4:2.

Jak podało Radio Zielona Góra, biało-zieloni przystąpią do dzisiejszego spotkania osłabieni. Zabraknie bowiem Cypriana Kociszewskiego i Marcina Jaśkowskiego, którzy leczą urazy. Miejmy nadzieję, że mimo to Akademicy dopiszą do swojego dorobku kolejne punkty.

Warto jeszcze wspomnieć, że wszystkie rozgrywane w ten weekend starcia AZS-u są wyjątkowo biletowane, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Marcina Galanta.
Ceny biletów na weekendowe mecze AZS-u:

19. kolejka I ligi: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Polski Cukier Pomezania Malbork
Data: 03.03.2018, godzina 19:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.
Sędziowie: Damian Demczuk i Tomasz Rosik.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności